Kiedy lekarz?

Zapraszamy do lekarza:
Kiedy potrzebujesz USG ,badania i terapii stawów, iniekcji z kwasu hialuronowego, kolagenu, osocza bogatopłytkowego, blokady kręgosłupa, orzecznictwa sportowego, interpretacji badań krwi, skierowania na rezonans stawów z kontrastem, wykonania i interpretacji ekg, przepisania leków na receptę, e-zwolnienia ZUS-ZLA, pomocy w zaprzestaniu palenia. Lekarz wykonuje również zabieg fali uderzeniowej oraz terapię manualną.

Kiedy fizjoterapeuta?

Zapraszamy do fizjoterapeuty:
Gdy doskwiera Ci ból głowy, pleców czy stawów. Kiedy szukasz regeneracji po treningu lub przygotowania motorycznego. Gdy potrzebujesz rehabilitacji po urazach czy zabiegach. Jeśli szukasz oceny oraz korekcji wad postawy. Jeżeli chciałbys skorzystać z takich zabiegów jak klawiterapia, IASTM, suche igłowanie czy fala uderzeniowa. Jeżeli Twoje dziecko ma skoliozę, płaskostopie lub niemowlę ma kłopoty z motoryką – nie siada, nie przewraca się z pleców na brzuch, nie czworakuje, ma kłopoty z chodzeniem – warto umówić wizytę bezpośrednio do fizjoterapeuty.

Dbamy o pacjenta

Lekarz i fizjoterapeuta ściśle współpracują – wymieniają informacje dotyczące Twojego leczenia podczas cyklicznych “obchodów”. Dzięki temu terapia pacjenta stoi na najwyższym poziomie.